strategijanaujas

Archyvas

Liepos 12 dieną, Tytuvėnų krašto bendruomenė kvietė visus, visus didelius ir mažus dalyvauti bendruomenės renginyje „Vidurvasario Piknikas“.
Šis bendruomenės renginys sutapo su bendruomenės PIRMUOJU gimtadieniu. Prieš metus savo veiklą pradėjusi bendruomenė pirmą kartą dalyvauja ir konkurse „Eismo saugumas bendruomenėse“, kurį organizuoja Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos kartu su Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga.
Ta proga bendruomenės pirmininkė Regina Karašauskytė į renginį pakvietė Kelmės rajono policijos komisariato pareigūnus, kurie susirinkusiems šventės dalyviams priminė apie vairuotojų ir pėsčiųjų pareigas, kiekvieno eismo dalyvio atsakomybę už save ir kitus, kaip naudoti ir tvirtinti atšvaitą, kad jis būtų matomas iš visų pusių, kaip elgtis tamsiu paros metu ar esant blogam matomumui.
Šventės metu buvo dalinami atšvaitai, krepšiai ir atmintinės apie saugų eismą kelyje. Visi šventės dalyviai galėjo iš arčiau susipažinti su Kelmės policijos komisariato automobilio ekipuote.
Susipažinę ar prisiminę saugaus eismo kelyje taisykles, buvome saugiai palydėti į žygį į Tytuvėnų dvaro sodybą. O vakaro staigmena buvo Sraigių lenktynių čempionatas, kuris pirmą kartą surengtas Tytuvėnuose „Vidurvasario Pikniko“ metu.

Tytuvėnų krašto bendruomenės pirmininkė Regina Karašauskytė

  

Kvietimai

Amatininkų gidas

Amatininku gidas