Archyvas

2020 m. gegužės 27 d. (trečiadienį) 12.00 val. Kelmės turizmo ir verslo informacijos centre, adresu Birutės g. 4, Kelmė, organizuojamas vietos projektų atrankos komiteto posėdis Nr. PAK-10

Posėdyje kviečiami dalyvauti PAKo nariai – Kelmės krašto partnerystės vietos veiklos grupės valdybos nariai ir nariai-stebėtojai – Nacionalinės mokėjimo agentūros prie Žemės ūkio ministerijos bei Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerijos atstovai.

DARBOTVARKĖ:

  1. Dėl Asociacijos „Butkiškės bendruomenė“ vietos projekto „Laisvalaikio ir sporto erdvės jaunimui kūrimas Butkiškėje“ (KELM-LEADER-6B-IJ-9-1-2020), pagal VPS veiklos sritį „Parama laisvalaikio, sporto, kultūros ir neformalaus švietimo iniciatyvų skatinimui“.
  2. Dėl Pakražančio kultūros centro vietos projekto „Bendruomenių stiprybė – jaunoji karta“ (KELM-LEADER-6B-JV-9-3-2020), pagal VPS veiklos sritį „Parama laisvalaikio, sporto, kultūros ir neformalaus švietimo iniciatyvų skatinimui“.
  3. Dėl Lietuvos uogų augintojų, perdirbėjų ir prekybininkų asociacijos vietos projekto „Sveikatai palankių džiovintų produktų iš uogų, vaisių, daržovių ir vaistažolių gamyba“ (KELM-LEADER-3A-D-9-2-2020), pagal VPS veiklos sritį „Parama maisto tiekimo grandinės organizavimui ir žemės ūkio produktų perdirbimui“.
  4. Dėl Asociacijos „Žalias vėjas“ vietos projekto „Buriavimo mokyklos įkūrimas Tytuvėnuose, Kelmės rajone“ (KELM-LEADER-6B-D-9-4-2020), pagal VPS veiklos sritį „Parama buitinių ir kitų paslaugų plėtrai kaimo vietovėse“.

Kvietimai

Amatininkų gidas

Amatininku gidas