Archyvas

2010 sausio 16 d. Kelmės krašto partnerystės vietos veiklos grupė organizavo kelionę į Druskininkus. Kelionėje dalyvavo: Pašiaušės, Karklėnų, Minupių, Grinių, Maironių, Kukečių, Junkilų, Mockaičių, Budraičių, Vašilėnų, Pašilės, Petrališkės, Vijurkų, Tytuvėnų, Pagryžuvio, Butkiškės bendruomenių pirmininkai ir jų nariai, taip pat Kelmės rajono savivaldybės administracijos atstovai ir Kelmės krašto partnerystės VVG nariai.

Pirmiausia vykome į Druskininkų savivaldybės Naujasodės kaime esančią Česnulių sodybą. Antanas Česnulis – vienas geriausių Dzūkijos skulptorių. Jo sodyboje esantys medžio drožiniai ar kompozicijos – tik dalis kūrybos per 30 metų. Kieme stovi paties šeimininko suręstas vėjo malūnas, kurio keturiuose aukštuose išdėstyta A.Česnulio drožinių ekspozicija. Už malūno – per dešimtmetį įkurtas parkas, savo grožiu nustebindamas ne vieną lankytoją. Visi Antano Česnulio darbai yra unikalūs, skirtingi, gyvybingi.

Druskininkų savivaldybėje susitikome su Druskininkų rajono vietos veiklos grupės valdybos nariais. VVG pirmininkas Alvydas Varanis supažindino su ruošiama rajono vietos plėtros 2007-2013 m. strategiją, jos prioritetais, pristatė Druskininkų kurortinio rajono ypatumus ir perspektyvas. Diskusijose pasidalinome savo veiklos patirtimi įgyvendinant bandomąją strategiją, aptarėme įgyvendinamos vietos plėtros 2008-2014 m. strategijos eigą. Mūsų rajono kaimo bendruomenių atstovai papasakojo apie įgyvendintus projektus ir bendruomeninę veiklą.

Aplankytas Druskininkų vandens parkas ir jo teikiamos pramogos „nuprausė” 2009 metų vargus ir rūpesčius, ir kupini jėgų bei idėjų grįžome prie 2010 metų darbų.

Tikimės, kad visi liko patenkinti ir kad tokių išvykų turėsime daugiau !

Kelmės krašto partnerystės VVG

Kvietimai

Amatininkų gidas

Amatininku gidas