Archyvas

Kodas 303438633
Alyvų g. 6, Vaiguvos k., Vaiguvos sen., 86404 Kelmės r. sav.
tel. +370 674 38591
el.p. vaiguvosjaunimas1@gmail.com
Pirmininkas Egidijus Mikovičius

 „Aktyvaus jaunimo dirbtuvės Vaiguvos seniūnijoje“ Nr. KELM-LEADER-6A-JIV-10-7-2020 (42VS-PV-20-1-09915-PR001)

Projektas įgyvendintas pagal Kelmės krašto partnerystės vietos veiklos 2016-2023 metų vietos plėtros strategijos II prioriteto priemonės „Jaunimo užimtumo ir integravimosi į vietos bendruomenes veiklų rėmimas“, veiklos sritį „Parama jaunimo verslumo iniciatyvų kūrimuisi“ LEADER-19.2-SAVA-5.2.
Sprendimas skirti paramą: Nacionalinės mokėjimo agentūros prie Žemės ūkio ministerijos 2021 m. sausio 12 d. direktoriaus pavaduotojo įsakymu Nr. BR1-14
Vietos projekto vykdymo sutartis nesudaroma, paraiška laikoma sutartimi.
Projektas pradėtas įgyvendinti 2021 m. sausio 12 d.
Projektas baigtas įgyvendinti, mokėjimo prašymas ir galutinė ataskaita pateikti 2021 m. lapkričio 9 d., išmokėta paramos suma 5 923,66 Eur su PVM.
Projekto tikslas – aktyvinti ir motyvuoti jaunų žmonių veiklas Vaiguvos seniūnijoje, skatinti vaikų ir jaunimo sveiką gyvenseną ir aktyvų poilsį, integruojant socialinę atskirtį patiriančius asmenis į vietos bendruomenių socialinį, kultūrinį ir ekonominį gyvenimą.
Projekto rezultatai – Vaiguvos jaunimo bendruomenės „Lyderiai“ įgyvendintas projektas „Aktyvaus jaunimo dirbtuvės Vaiguvos seniūnijoje“ susideda iš 5 renginių:

  1. Renginys ,,Jaunimo spartakiada 2021“ organizuotas birželio mėn. projekto partnerio Vaiguvos Vlado Šimkaus pagrindinės mokyklos stadione, kuriame dalyvavo ne tik Vaiguvos jaunimas, bet ir kitų Kelmės rajono bendruomenių jaunimas, taip suteikiant platesnes galimybes jaunimui sistemingai užsiiminėti sportu komandose ir individualiai. Renginio metu medaliais apdovanoti spartakiados rungčių nugalėtojai ir taure geriausiai pasirodžiusi komanda.
  2. Trys trijų dienų stovyklos skirtingomis temomis organizuotos birželio – rugpjūčio mėn. Stovyklų metu vyko sportinės, karinės varžybos, organizuojami pažintiniai žygiai po Vaiguvos apylinkes, supažindinimui su krašto istorija, susitikimai su žymiais žmonėmis. Stovyklų organizavimui įsigytos tam reikalingos priemonės (šratasvydžio komplektai, badmintono rinkiniai, pripučiamos valtys, gelbėjimo liemenės, stebėjimo monoklis, šviečiančios lazdelės, katilas maistui, talpos geriamam vandeniui).
  3. Teminis vakaras ,,Šokio galia“ organizuotas kaip baigiamasis renginys – vakaras, skirtas projekto įgyvendinimo metu vykdytoms veikloms pristatyti ir kuriame dalyvavo jaunimo spartakiados, stovyklų dalyviai, Vaiguvos jaunimo bendruomenės ,,Lyderiai“ nariai, Vaiguvos kaimo bendruomenės nariai.

Kvietimai

Amatininkų gidas

Amatininku gidas