Archyvas

Pirmininkė Nelė Želvienė

PILIETINĖS VISUOMENĖS SEKTORIUS

1. Asociacija „Butkiškės bendruomenė“, atstovauja Kristina Bertašienė

2. Asociacija „Kukečių kaimo bendruomenė“, atstovauja Vaida Gecienė

3. Asociacija „Lykšilio kaimo bendruomenė“, atstovauja Zita Lisenkova

4. Asociacija „Pakėvio bendruomenė“, atstovauja Rasa Šimalienė

5. Asociacija „Rojus vaikams“, atstovauja Diana Songailė

6. Asociacija „Šaukėnų miestelio bendruomenė“, atstovauja Jūratė Gotautienė

7. Asociacija „Vidsodžio kaimo bendruomenė“, atstovauja Jurgita Cikanavičienė

8. Bendruomenė „Šaltenių pašvaistė“, atstovauja Kęstutis Razminas

9. Budraičių bendruomenė, atstovauja Virginija Žurbenkienė

10. Gailių kaimo bendruomenė, atstovauja Kristina Bazarienė

11. Grinių kaimo bendruomenė, atstovauja Jūratė Strodomskienė

12. Junkilų kaimo bendruomenė „Kruteklis“, atstovauja Ingrida Poškienė

13. Karklėnų bendruomenė, atstovauja Valeras Kuizinas

14. Kelmės rajono neįgaliųjų draugija, atstovauja Birutė Alūzienė

15. Kelmės rajono Vašilėnų kaimo bendruomenė (asociacija) „Varpeliai“, atstovauja Gražina Rimgailienė

16. Kolainių kaimo bendruomenė, atstovauja Vaida Linikienė

17. Kražių bendruomenė, atstovauja Lina Mikalajūnaitė

18. Laikšių kaimo bendruomenė, atstovauja Valentina Briedienė

19. Laugalio kaimo bendruomenė, atstovauja Gintaras Guginis

20. Liolių miestelio bendruomenė, atstovauja Diana Strelkauskienė

21. Lupikų kaimo bendruomenė, atstovauja Indra Heynold

22. Maironių kaimo bendruomenė, atstovauja Aušra Buivydaitė

23. Motociklų sporto klubas „SPHAGNUM“, atstovauja Nerijus Gasickas

24. Pabariukų kaimo bendruomenė „Dubysos slėnis“, atstovauja Donatas Koryzna

25. Padubysio kaimo bendruomenė, atstovauja Eglė Gulbinovičienė

26. Pagryžuvio kaimo bendruomenė, atstovauja Aldona Ancikevičienė

27. Pašilės bendruomenė, atstovauja Petras Bukantas

28. Petrališkės gyvenvietės bendruomenė, atstovauja Justina Leščiauskytė

29. Stulgių kaimo bendruomenė, atstovauja Jolanta Česynienė 

30. Šedbarų kaimo bendruomenė „Spiečius“, atstovauja Diana Karpinienė

31. Tytuvėnų krašto bendruomenė, atstovauja Ieva Jokubauskaitė

32. Tytuvėnų miesto bendruomenė „Gralis“, atstovauja Rimantas Viršilas

33. Tytuvėnų regioninio parko direkcija, atstovauja Vytautas Stonys

34. Užvenčio bendruomenė „Venta“, atstovauja Dalia Barauskienė

35. Vaiguvos jaunimo bendruomenė „Lyderiai“, atstovauja Egidijus Mikovičius

36. Vaiguvos kaimo bendruomenė, atstovauja Irena Vileikienė

37. Valpainių kaimo bendruomenė, atstovauja Dalia Zakarienė

38. Vijurkų kaimo bendruomenė, atstovauja Lina Radavičienė

39. Visuomeninė organizacija „Kiaunorių kaimo bendruomenė“, atstovauja Ona Vaičiulienė

40. Visuomeninė organizacija „Mockaičių kaimo bendruomenė“, atstovauja Irena Sabaliauskienė

41. VšĮ „Tytuvėnų piligrimų centras“, atstovauja Sandra Sabaliauskienė

42. Žalpių kaimo bendruomenė, atstovauja Alina Žalandauskienė

43. Ramunė Trakimavičiūtė Abrutienė

44. Nelė Želvienė

VERSLO SEKTORIUS

1. Kelmės kredito unija, atstovauja Oksana Beržanskytė

2. Kelmės rajono verslininkų asociacija, atstovauja Vytautas Sirusas

3. Lietuvos uogų augintojų, perdirbėjų ir prekybininkų asociacija, atstovauja Audronė Ispiryan

4. MB „Inminda“, atstovauja Mindaugas Kaminskas 

5. VšĮ Kelmės turizmo ir verslo informacijos centras, atstovauja Vilija Virbickė

6. ŽŪB „Kerkasiai“, atstovauja Tomas Petkevičius

7. Tomas Adomaitis (UAB „Etovis“ direktorius)

8. Vytautas Barkauskas (ūkininkas)

9. Albertas Brazas (ūkininkas, Kooperatyvo „Kelmės agroservisas“ direktorius)

10. Alvydas Gerbenis (UAB „Girilis“ direktorius)

11. Regina Karašauskytė (ūkininkė)

12. Vygantas Každailis (UAB „Antivis“ direktorius)

13. Edvardas Razbadauskas (UAB „Klirameda“ direktorius)

14. Vaidas Sėjūnas (Vaido Sėjūno įmonės savininkas)

15. Vytautas Sirusas (UAB „Sivita“ direktorius)

16. Nijolė Šaltienė (IĮ „Šalsima“ savininkė)

17. Vaida Šaltmerienė (ūkininkė)

18. Dainius Zaloga (UAB „Grankuras“ direktorius)

VIETOS VALDŽIOS SEKTORIUS

1. Kelmės rajono savivaldybė, atstovauja Ildefonsas Petkevičius

2. Romas Čerkauskas (Tytuvėnų seniūnijos seniūnas)

3. Rolandas Karčiauskas (Kražių seniūnijos seniūnas)

4. Linas Mačernius (Užvenčio seniūnijos seniūnas)

5. Salomėja Ramanauskienė, (Kelmės rajono savivaldybės administracijos turto valdymo skyriaus vyr. specialistė)

6. Alfonsas Sakalauskas (Pakražančio seniūnijos seniūnas)

7. Algimantas Šukys (Šaukėnų seniūnijos seniūnas)

Kvietimai

Amatininkų gidas

Amatininku gidas