Archyvas

KVIEČIAME DALYVAUTI, NUOTRAUKAS GALITE SIŲSTI IR MUMS, MES PERSIŲSIME, adresu: malram2@gmail.com
Jūsų dėmesiui informacija iš ENRD – Europos kaimo plėtros tinklo – ką tik prasidėjo fotokonkursas „Vaizdai iš Europos kaimo vietovių” .

Konkurso „Vaizdai iš Europos kaimo vietovių” iniciatyva siekiama skatinti kaimo plėtrą Europoje. Konkurse tikimasi atrinkti įvairiausias nuotraukas, kuriose atspindi kaimo gyvenimas šiandien. Atrinkti geriausi darbai bus eksponuojami prestižiniame „Berlaymont” paradų centre Briuselyje , ten bus eksponuojamos nuo birželio 22 d. iki liepos 10 d. Be to, laimėję fotografai ir jų VVG bus pakviesti dalyvauti apdovanojimų ceremonijoje birželio 27d., kurioje apdovanojimus įteiks pats žemės ūkio ir kaimo plėtros komisaras Dacian Cioloş.

Konkurso nugalėtojų darbų paroda taip pat bus pristatoma  visoje Europoje, bei vėliau  išleisti foto-knygoje .

Dalyvavimas negali būti paprastesnis! Europos Kaimo nuotraukų konkursass atviras visiems- profesionalams ir mėgėjams, jų  fotografijoms dalyviai turi gyventi bet kurioje iš ES valstybių narių.

Kiekvienas dalyvis gali pateikti tiek nuotraukų kiek  nori ir kaipnori, bet tik su viena sąlyga –  fotografas turi atstovauti kurią nors ES VVG ir tik per tą VVG jam bus leidžiama įkelti nuotraukas per tam skirtą tinklavietę www.ruralimages.eu

Todėl VVG vaidmuo yra lemiamas konkurse.

Kaip atrinkti nuotraukas iš jūsų vietovės? Rekomenduojama, kad  VVG galėtų surengti konkursus vietos lygmeniu, siekiant pasirinkti geriausias nuotraukas, kurios bus pateiktos Europos kaimo vaizdų konkursui. Galima  suvienyti jėgas su kitomis VVG.

Svarbiausia užtikrinti, kad Jūsų kaimo vietovė yra atstovaujama.

Tai leis jums:

a. artimiau bendradarbiauti su savo bendruomene, atsižvelgiant į temas, kurios rūpi labiausiai  kaimo gyventojams;

b. Reklamuokite savo kaimo vietovę ir savo vietos bendruomenes platesnei ES auditorijai.

Atkreipkite dėmesį, kad konkursas baigiasi gegužės 18d, penktadienį.

Jei jums kilo kokių klausimų, prašome kreiptis elektroniniu paštu photoexhibition@enrd.eu

ENRD informacija

KPVVG administracija

Kvietimai

Amatininkų gidas

Amatininku gidas