Archyvas

2022 m. gegužės 12 – 13 d. Kelmės krašto partnerystės vietos veiklos grupės ir Butkiškės, Valpainių, Vaiguvos, Vašilėnų bendruomenių atstovai dalyvavo gerosios patirties išvykoje į Kėdainių rajoną, susipažino su verslumo ištakomis Kėdainiuose, dalyvavo edukacijoje „Žydų kaimynystėje 150 metų: kodėl žydiškai reiškia atvirkščiai?”, Krakių bendruomenės kulinarinėje edukacijoje bendruomenės svetainėje, Ažytėnų kaime susipažino su memorialinio Mikalojaus Katkaus muziejaus edukacija „Kelias į marčias: išverptas, išaustas, išsvajotas”, o Plinkagailio kaime su bitininko šeimos verslu – midaus edukacija/degustacija. Tai viena iš tarptautinio bendradarbiavimo projekto „Europos kaimo plėtros gebėjimų stiprinimas – ENERDECA II” numatytų veiklų.
Kėdainių rajonas buvo pasirinktas sąmoningai, siekiant esminio šio projekto tikslo – įgalinti vietos išteklius turizmui ir papildomoms pajamoms uždirbti. Tai, ką čia išvydome, pranoko lūkesčius.
Išradingumas, verslumas, iš ko užgimė puikios edukacijos, degustacijos, kurios tapo labai populiariomis. Tai daug išteklių nereikalaujančios veiklos, suteikiančios galimybę uždirbti lėšas savo veikloms.
 

Kvietimai

Amatininkų gidas

Amatininku gidas