Archyvas

2017 m. birželio 17 d. Kelmės rajono bendruomenių atstovai dalyvavo Lietuvos kaimo bendruomenių sąskrydyje, kuris vyko Karklėje, Klaipėdos rajone. Sąskrydyje Kelmės rajoną atstovavo Vaiguvos jaunimo, Žalpių, Grinių, Kražių, Berželio bendruomenės. 

Kadangi šie metai yra paskelbti tautinio kostiumo metais, sąskrydžio atidarymo metu buvo pristatyti regioniniai tautiniai kostiumai. Šventė prasidėjo tradicine eisena Baltijos jūros pakrante, kurią vedė LR Seimo narė ir ilgametė LKBS pirmininkė Guoda Burokienė ir Lietuvos kaimo bendruomenių sąjungos pirmininkės pavaduotojas Povilas Saulevičius. Už jų eisenoje dalyvavo rajono sąjungų ir VVG atstovai iš visos Lietuvos. Visus šventės dalyvius simboline tautine juosta apjuosė regionų atstovai, vedami Lietuvos vietos bendruomenių sąjungos pirmininkės Redos Kneizevičienės. Tai buvo simbolinis tautiškumo, bendruomeniškumo ir stiprybės simbolis.

Žalpių kaimo bendruomenės pirmininkė Alina Žalandauskienė apdovanota žemės ūkio ministro padėkos raštu už gimtojo krašto tradicijų puoselėjimą.

Kvietimai

Amatininkų gidas

Amatininku gidas