Archyvas

2019 m. lapkričio 27 d. asociacija „Šiaulių rajono vietos veiklos grupė“, restorane šeimoms-svečių namuose „Baltas gandras“, Naisiuose, Šiaulių rajone, surengė tradicinį Šiaulių apskrities vietos veiklos grupių susitikimą, susijusią su VPS administravimu ir įgyvendinimu.

Susitikime dalyvavo Kelmės krašto partnerystės vietos veiklos grupės pirmininkė Nelė Želvienė, finansininkė Kristina Bertašienė ir viešųjų ryžių specialistė Ramunė Trakimavičiūtė Abrutienė. Taip pat dalyvavo VVG darbuotojai ir atstovai iš Akmenės rajono vietos veiklos grupės, Joniškio rajono partnerystės vietos veiklos grupės, Vietos veiklos grupės „Pakruojo rajono partnerystė“, Vietos veiklos grupės „Radviliškio lyderis“, Raseinių rajono vietos veiklos grupės „Raseinių krašto bendrija“ ir asociacijos „Šiaulių rajono vietos veiklos grupė“.

Susitikimą pradėjęs Šiaulių rajono VVG pirmininkas Povilas Zaveckas pristatė susitikimo darbotvarkę, papasakojo apie esamą Šiaulių rajono VVG situaciją ir pakvietė kiekvieną VVG pakalbėti apie savąsias situacijas, kaip kiekvienai VVG sekasi įgyvendinti strategijas, ar pavyks pasiekti numatytus strategijų įgyvendinimo rezultatas, pakalbėti apie problemas, apie vietos plėtros strategijų keitimą, pasidalinti patirtimi.

VVG atstovai pasisakė, kaip sekasi įgyvendinti vietos plėtros strategijas, kiek kvietimų kiekviena VVG yra paskelbusi, kokie galėtų būti tarpinio strategijų vertinimo rezultatai, kalbėjo apie LEADER perspektyvas po 2020 metų, su kokiais iššūkiais kiekvienai VVG gali tekti susidurti ir kitais svarbiais klausimais.

VVG tinklo valdyboje Šiaulių apskrities VVG atstovaujanti Kelmės krašto partnerystės VVG pirmininkė Nelė Želvienė pristatė VVG tinklo vykdomą projektą „Pažangaus kaimo link“.

Restorano šeimoms-svečių namų „Baltas gandras“ direktorius Dovydas Petkus susitikimo dalyvius supažindino su restorano patalpomis, rengiama uždara terasa, virtuve, veiklomis, kurių išskirtinumas – patalpose įrengta erdvė vaikams, joje vyks įvairūs užsiėmimai, žaidimai, pristatė, kad vaikams taip pat rengiama žaidimų aikštelė lauke. VVG susitikimo dalyviai aplankė įdomiausias, turistų ir svečių mėgstamas Naisių vietas.

Kitas vietos veiklos grupių susitikimas numatytas Vietos veiklos grupės „Radviliškio lyderis“  teritorijoje.

Kvietimai

Amatininkų gidas

Amatininku gidas