Archyvas

Kelmės krašto partnerystės VVG pirmininkė ir VPS administravimo vadovė Nelė Želvienė, finansininkė Jolanta Stupurienė ir viešųjų ryšių specialistė Ramunė Trakimavičiūtė Abrutienė gegužės 24 d. dalyvavo tradiciniame Šiaulių regiono  vietos veiklos grupių susitikime, kuris vyko Klykolių bendruomenės „Klykolių sodžius“ namuose (Akmenės raj.).  Susitikimą organizavo Akmenės rajono VVG.
Kelmės krašto partnerystės VVG, Akmenės rajono VVG, VVG „Pakruojo rajono partnerystė“, Joniškio rajono partnerystės VVG, Asociacija „Šiaulių rajono vietos veiklos grupė“, VVG „Radviliškio lyderis“ ir Raseinių rajono VVG „Raseinių krašto bendrija” pastoviai susitinka ir aptaria situaciją vietos veiklos grupėse, dalijasi patirtimi, diskutuoja aktualiais vietos plėtros strategijų įgyvendinimo klausimais, teikia pasiūlymus VVG tinklui iškilusioms problemoms spręsti. Šį kartą susitikime dalyvavo ir Šiaurės Vakarų Lietuvos VVG.

Susitikime buvo pasidžiaugta, kad šiuo metu visų Šiaulių regiono VVG Strategijos yra įvertintos ir patvirtintos, Joniškio VVG ir Radviliškio VVG jau pasirašė ir paramos sutartis, likusios yra pateikusios metinius išlaidų pagrindimo planus ir artimiausiu metu tikisi taip pat pasirašyti paramos sutartis. Kiekviena vietos veiklos grupė trumpai pristatė kaip jiems šiandiena sekasi, kokios kyla problemos pradėjus įgyvendinti strategijas. Susitikime buvo aptariamas Vietos projektų administravimo taisyklių projektas, socialinio, bendruomeninio verslo specifika, įgyvendinimo galimybės, patirtis.

Tokių susitikimų metu besikeičiant sukaupta projektine ir darbine patirtimi randami tinkamiausi sprendimai ir atsakymai į sunkiausius klausimus.

Susitikimo dalyviai apsilankė Akmenės cemento gamykloje, apžiūrėjo Klykolių bendruomenės namuose įrengtą buities muziejų, sudalyvavo žvakių liejimo pamokoje.

Susitikimo pabaigoje buvo sutarta, kad sekantį susitikimą organizuos Joniškio VVG.

13268434_1218627491481124_8776792163618025636_o

Kvietimai

Amatininkų gidas

Amatininku gidas