Archyvas

Vietos projektų atrankos komiteto posėdis PAK-16 ATŠAUKIAMAS 

2021 m. rugsėjo 16 d. (ketvirtadienį) 13.00 val. Kelmės turizmo ir verslo informacijos centre, adresu Birutės g. 4, Kelmė, organizuojamas vietos projektų atrankos komiteto posėdis Nr. PAK-16

Posėdyje kviečiami dalyvauti PAKo nariai – Kelmės krašto partnerystės vietos veiklos grupės valdybos nariai ir nariai-stebėtojai – Nacionalinės mokėjimo agentūros prie Žemės ūkio ministerijos bei Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerijos atstovai.

DARBOTVARKĖ: 

  1. Vietos projektų paraiškų atrankos vertinimo rezultatų suvestinės pristatymas.
  2. Dėl Pakražančio kultūros centro vietos projekto „Bendruomenių stiprybė – gyvojoje tradicijų raiškoje“ (KELM-LEADER-6B-KV-14-2-2021), pagal VPS veiklos sritį „Kultūros savitumo ir tradicijų išsaugojimas, sveikos gyvensenos ir aktyvaus poilsio skatinimas“.
  3. Dėl Asociacijos „Kražiai“ vietos projekto „Kražių seniūnijos tradicinių renginių puoselėjimas“ (KELM-LEADER-6B-KV-14-7-2021), pagal VPS veiklos sritį „Kultūros savitumo ir tradicijų išsaugojimas, sveikos gyvensenos ir aktyvaus poilsio skatinimas“.
  4. Dėl Bendruomenės „Šaltenių pašvaistė“ vietos projekto „Bendruomenių vienybė“ (KELM-LEADER-6B-KV-14-3-2021), pagal VPS veiklos sritį „Kultūros savitumo ir tradicijų išsaugojimas, sveikos gyvensenos ir aktyvaus poilsio skatinimas“. 

Kvietimai

Amatininkų gidas

Amatininku gidas