Archyvas

2020 m. lapkričio 6 d. (penktadienį) 11.00 val. Kelmės turizmo ir verslo informacijos centre, adresu Birutės g. 4, Kelmė, organizuojamas vietos projektų atrankos komiteto posėdis Nr. PAK-11

Posėdyje kviečiami dalyvauti PAKo nariai – Kelmės krašto partnerystės vietos veiklos grupės valdybos nariai ir nariai-stebėtojai – Nacionalinės mokėjimo agentūros prie Žemės ūkio ministerijos bei Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerijos atstovai.

DARBOTVARKĖ:

  1. Dėl Kražių bendruomenės vietos projekto „Laisvalaikio erdvės įkūrimas jaunimui Kražiuose“ (KELM-LEADER-6B-JI-10-3-2020), pagal VPS veiklos sritį „Parama laisvalaikio, sporto, kultūros ir neformalaus švietimo iniciatyvų skatinimui“.
  2. Dėl Laikšių kaimo bendruomenės vietos projekto „Laisvalaikio ir sporto erdvės jaunimui kūrimas Laikšėse“ (KELM-LEADER-6B-JI-10-6-2020), pagal VPS veiklos sritį „Parama laisvalaikio, sporto, kultūros ir neformalaus švietimo iniciatyvų skatinimui“.
  3. Dėl Kolainių kaimo bendruomenės vietos projekto „Bendraujame dirbdami kartu“ (KELM-LEADER-6B-KV-10-1-2020), pagal VPS veiklos sritį „Kultūros savitumo ir tradicijų išsaugojimas, sveikos gyvensenos ir aktyvaus poilsio skatinimas“.
  4. Dėl Tytuvėnų miesto bendruomenės „Gralis“ vietos projekto „Kultūros savitumo ir tradicijų puoselėjimas, sveikos gyvensenos ir aktyvaus poilsio skatinimas“ (KELM-LEADER-6B-V-10-4-2020), pagal VPS veiklos sritį „Kultūros savitumo ir tradicijų išsaugojimas, sveikos gyvensenos ir aktyvaus poilsio skatinimas“.
  5. Dėl Asociacijos „Sveikatingumo kodas“ vietos projekto „Sveikos gyvensenos ir aktyvaus poilsio organizavimas Kelmės rajone“ (KELM-LEADER-6B-VS-10-9-2020), pagal VPS veiklos sritį „Kultūros savitumo ir tradicijų išsaugojimas, sveikos gyvensenos ir aktyvaus poilsio skatinimas“.
  6. Dėl Laikšių kaimo bendruomenės vietos projekto „Kaimo tradicijų puoselėjimas Laikšėse“ (KELM-LEADER-6B-V-10-5-2020), pagal VPS veiklos sritį „Kultūros savitumo ir tradicijų išsaugojimas, sveikos gyvensenos ir aktyvaus poilsio skatinimas“.
  7. Dėl Kražių Motiejaus Kazimiero Sarbievijaus kultūros centro vietos projekto „Tradicijos – mūsų stiprybė“ (KELM-LEADER-6B-KV-10-10-2020), pagal VPS veiklos sritį „Kultūros savitumo ir tradicijų išsaugojimas, sveikos gyvensenos ir aktyvaus poilsio skatinimas“.
  8. Dėl Vaiguvos jaunimo bendruomenės „Lyderiai“ vietos projekto „Aktyvaus jaunimo dirbtuvės Vaiguvos seniūnijoje“ (KELM-LEADER-6A-JIV-10-7-2020), pagal VPS veiklos sritį „Parama jaunimo verslumo iniciatyvų kūrimuisi“.
  9. Dėl Lupikų kaimo bendruomenės vietos projekto „Puoselėjame sveikatą ir tradicijas“ (KELM-LEADER-6A-JKV-10-2-2020), pagal VPS veiklos sritį „Parama jaunimo verslumo iniciatyvų kūrimuisi“.

Vietos projektų atrankos komiteto posėdžio protokolo PAK-11 nutariamoji dalis

Kvietimai

Amatininkų gidas

Amatininku gidas