Archyvas

2021 m. rugsėjo 3 d. (penktadienį) 13.00 val. Kelmės turizmo ir verslo informacijos centre, adresu Birutės g. 4, Kelmė, organizuojamas vietos projektų atrankos komiteto posėdis Nr. PAK-15

Posėdyje kviečiami dalyvauti PAKo nariai – Kelmės krašto partnerystės vietos veiklos grupės valdybos nariai ir nariai-stebėtojai – Nacionalinės mokėjimo agentūros prie Žemės ūkio ministerijos bei Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerijos atstovai.

DARBOTVARKĖ: 

 1. Vietos projektų paraiškų atrankos vertinimo rezultatų suvestinės pristatymas.
 2. Dėl Tarptautinės asociacijos „Verslo saitas“ vietos projekto „Kelmės kraštas – verslus, veržlus, veiklus!“ (KELM-LEADER-1C-M-14-8-2021), pagal VPS priemonę „Vietos projektų pareiškėjų ir vykdytojų mokymas, įgūdžių įgijimas“.
 3. Dėl Bendruomenės „Šaltenių pašvaistė“ vietos projekto „Bendruomenės „Šaltenių pašvaistė“ maisto gamyba ir teikimas“ (KELM-LEADER-6B-D-14-1-2021), pagal VPS veiklos sritį „Parama buitinių ir kitų paslaugų plėtrai kaimo vietovėse“.
 4. Dėl Pramogų ir poilsio asociacijos „Nendrė“ vietos projekto „Pramogų plėtra Tytuvėnų mieste“ (KELM-LEADER-6B-D-14-9-2021), pagal VPS veiklos sritį „Parama buitinių ir kitų paslaugų plėtrai kaimo vietovėse“.
 5. Dėl Kelmės gyvūnų mylėtojų asociacijos vietos projekto „Kelmės gyvūnų mylėtojų asociacijos paslaugų plėtra“ (KELM-LEADER-6B-D-14-4-2021), pagal VPS veiklos sritį „Parama buitinių ir kitų paslaugų plėtrai kaimo vietovėse“.
 6. Dėl Pakražančio kultūros centro vietos projekto „Bendruomenių stiprybė – gyvojoje tradicijų raiškoje“ (KELM-LEADER-6B-KV-14-2-2021), pagal VPS veiklos sritį „Kultūros savitumo ir tradicijų išsaugojimas, sveikos gyvensenos ir aktyvaus poilsio skatinimas“.
 7. Dėl Asociacijos „Kražiai“ vietos projekto „Kražių seniūnijos tradicinių renginių puoselėjimas“ (KELM-LEADER-6B-KV-14-7-2021), pagal VPS veiklos sritį „Kultūros savitumo ir tradicijų išsaugojimas, sveikos gyvensenos ir aktyvaus poilsio skatinimas“.
 8. Dėl Bendruomenės „Šaltenių pašvaistė“ vietos projekto „Bendruomenių vienybė“ (KELM-LEADER-6B-KV-14-3-2021), pagal VPS veiklos sritį „Kultūros savitumo ir tradicijų išsaugojimas, sveikos gyvensenos ir aktyvaus poilsio skatinimas“.
 9. Dėl Kelmės r. Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazijos vietos projekto „Laisvalaikio erdvės vaikams ir jaunimui kūrimas Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazijoje“ (KELM-LEADER-6B-IJ-14-10-2021), pagal VPS priemonę „Pagrindinės paslaugos ir kaimų atnaujinimas kaimo vietovėse“.
 10. Dėl Kelmės rajono Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazijos vietos projekto „Sporto salės atnaujinimas Užvenčio gimnazijoje“ (KELM-LEADER-6B-I-14-5-2021), pagal VPS priemonę „Pagrindinės paslaugos ir kaimų atnaujinimas kaimo vietovėse“.
 11. Dėl Kražių Motiejaus Kazimiero Sarbievijaus kultūros centro vietos projekto „Medžiokalnio pritaikymas vietos gyventojų poreikiams“ (KELM-LEADER-6B-I-14-6-2021), pagal VPS priemonę „Pagrindinės paslaugos ir kaimų atnaujinimas kaimo vietovėse“.

 Vietos projektų atrankos komiteto posėdžio protokolo PAK-15 nutariamoji dalis

Kvietimai

Amatininkų gidas

Amatininku gidas