Archyvas

2022 m. gegužės 9 d. (pirmadienį) 13.00 val. Kelmės turizmo ir verslo informacijos centre, adresu Birutės g. 4, Kelmė, organizuojamas vietos projektų atrankos komiteto posėdis Nr. PAK-17

Posėdyje kviečiami dalyvauti PAKo nariai – Kelmės krašto partnerystės vietos veiklos grupės valdybos nariai ir nariai-stebėtojai – Nacionalinės mokėjimo agentūros prie Žemės ūkio ministerijos bei Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerijos atstovai.

DARBOTVARKĖ: 

 1. Dėl UAB „Uoksa“ vietos projekto „UAB „Uoksa“ ne žemės ūkio verslo plėtra Kelmės r. kaimo vietovėje“ (KELM-LEADER-6A-D-15-2-2022), pagal VPS veiklos sritį „Parama alternatyvių žemės ūkio veiklų vykdymui“.
 2. Dėl MB „Trauk, smulkink“ vietos projekto „MB „Trauk, smulkink“ verslo plėtra Kelmės r.“ (KELM-LEADER-6A-D-15-11-2022), pagal VPS veiklos sritį „Parama alternatyvių žemės ūkio veiklų vykdymui“.
 3. Dėl MB „Rojo autoservisas“ vietos projekto „Mašinų remontas“ (KELM-LEADER-6A-D-15-1-2022), pagal VPS veiklos sritį „Parama alternatyvių žemės ūkio veiklų vykdymui“.
 4. Dėl Deivido Vaičiko vietos projekto „Deivido Vaičiko veiklos kūrimas“ (KELM-LEADER-6A-D-15-12-2022), pagal VPS veiklos sritį „Parama alternatyvių žemės ūkio veiklų vykdymui“.
 5. Dėl VšĮ „Atma LT“ vietos projekto „Namelių, skirtų laikinai apgyvendinti, nuomos paslaugų vystymas Butkiškės kaime, Kelmės rajone“ (KELM-LEADER-6B-D-15-8-2022), pagal VPS veiklos sritį „Parama buitinių ir kitų paslaugų plėtrai kaimo vietovėse“.
 6. Dėl Verpenos kaimo bendruomenės vietos projekto „Sveikatos, poilsio ir pramogų paslaugų teikimas“ (KELM-LEADER-6B-D-15-4-2022), pagal VPS veiklos sritį „Parama buitinių ir kitų paslaugų plėtrai kaimo vietovėse“.
 7. Dėl Vijurkų kaimo bendruomenės vietos projekto „Laisvalaikį leidžiame kartu smagiai ir sveikai (KELM-LEADER-6B-V-15-7-2022), pagal VPS veiklos sritį „Kultūros savitumo ir tradicijų išsaugojimas, sveikos gyvensenos ir aktyvaus poilsio skatinimas“.
 8. Dėl VšĮ „Atma LT“ vietos projekto „Sveikos gyvensenos ir aktyvaus poilsio stovyklų organizavimas“ (KELM-LEADER-6B-V-15-9-2022), pagal VPS veiklos sritį „Kultūros savitumo ir tradicijų išsaugojimas, sveikos gyvensenos ir aktyvaus poilsio skatinimas“.
 9. Dėl Visuomeninės organizacijos „Kiaunorių kaimo bendruomenė“ vietos projekto „Bendruomenių stiprybė dirbant kartu“ (KELM-LEADER-6B-KV-15-3-2022), pagal VPS veiklos sritį „Kultūros savitumo ir tradicijų išsaugojimas, sveikos gyvensenos ir aktyvaus poilsio skatinimas“.
 10. Dėl Kolainių kaimo bendruomenės vietos projekto „Pažinkime kultūrą ir tradicijas“ (KELM-LEADER-6B-V-15-5-2022), pagal VPS veiklos sritį „Kultūros savitumo ir tradicijų išsaugojimas, sveikos gyvensenos ir aktyvaus poilsio skatinimas“.
 11. Dėl Vijurkų kaimo bendruomenės vietos projekto „Vaikų žaidimo aikštelės įrengimas Vijurkų kaime“ (KELM-LEADER-6B-I-15-6-2022), pagal VPS priemonę „Pagrindinės paslaugos ir kaimų atnaujinimas kaimo vietovėse“.
 12. Dėl Gailių kaimo bendruomenės vietos projekto „Poilsio ir laisvalaikio zonų įrengimas ir sutvarkymas prie Gailių kaimo bendruomenės namų“ (KELM-LEADER-6B-I-15-10-2022), pagal VPS priemonę „Pagrindinės paslaugos ir kaimų atnaujinimas kaimo vietovėse“.

Vietos projektų atrankos komiteto posėdžio protokolo PAK-17 nutariamoji dalis

Kvietimai

Amatininkų gidas

Amatininku gidas