Archyvas

2023 m. gruodžio 12 d. (antradienį) 12.00 val. sodyboje „Giliaus namelis”, adresu Maironio g. 51, Tytuvėnai, Kelmės r. sav., organizuojamas vietos projektų atrankos komiteto posėdis Nr. PAK-23

Posėdyje kviečiami dalyvauti PAK-o nariai – Kelmės krašto partnerystės vietos veiklos grupės valdybos nariai ir nariai-stebėtojai – Nacionalinės mokėjimo agentūros prie Žemės ūkio ministerijos bei Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerijos atstovai.

DARBOTVARKĖ: 

Vietos projektų paraiškų atrankos vertinimo rezultatų suvestinės pristatymas.

  1. Dėl Asociacijos „Kražiai“ vietos projekto „Bendrystės sujungti“ (KELM-LEADER-6B-KV-19-9-2023), pagal VPS veiklos sritį „Kultūros savitumo ir tradicijų išsaugojimas, sveikos gyvensenos ir aktyvaus poilsio skatinimas“.
  2. Dėl Asociacijos „Kukečių kaimo bendruomenė“ vietos projekto „Sportiniais ir kultūriniais renginiais kuriame tradicijas“ (KELM-LEADER-6B-KV-19-5-2023), pagal VPS veiklos sritį „Kultūros savitumo ir tradicijų išsaugojimas, sveikos gyvensenos ir aktyvaus poilsio skatinimas“.
  3. Dėl Sporto klubo „Antivis“ vietos projekto „Sporto klubo „Antivis“ organizuojama veikla: sveikos gyvensenos ir aktyvaus poilsio skatinimas“ (KELM-LEADER-6B-V-19-12-2023), pagal VPS veiklos sritį „Kultūros savitumo ir tradicijų išsaugojimas, sveikos gyvensenos ir aktyvaus poilsio skatinimas“.
  4. Dėl Kolainių kaimo bendruomenės vietos projekto „Pažintinė kelionė kultūros, sporto ir pramogų keliu“ (KELM-LEADER-6B-KV-19-11-2023), pagal VPS veiklos sritį „Kultūros savitumo ir tradicijų išsaugojimas, sveikos gyvensenos ir aktyvaus poilsio skatinimas“.
  5. Dėl BĮ Liolių socialinės globos namų vietos projekto „Kaniterapijos ir mėgėjiško meno veiklų organizavimas Liolių socialinės globos namų gyventojams ir kaimiškų bendruomenių nariams“ (KELM-LEADER-6B-V-19-10-2023), pagal VPS veiklos sritį „Kultūros savitumo ir tradicijų išsaugojimas, sveikos gyvensenos ir aktyvaus poilsio skatinimas“.
  6. Dėl Bendruomenės „Šaltenių pašvaistė“ vietos projekto „Šaltenių pašvaistės renginukai“ (KELM-LEADER-6B-V-19-2-2023), pagal VPS veiklos sritį „Kultūros savitumo ir tradicijų išsaugojimas, sveikos gyvensenos ir aktyvaus poilsio skatinimas“.
  7. Dėl Asociacijos „Šaukėnų miestelio bendruomenė“ vietos projekto „Tradicijų puoselėjimas Šaukėnuose“ (KELM-LEADER-6B-KV-19-8-2023), pagal VPS veiklos sritį „Kultūros savitumo ir tradicijų išsaugojimas, sveikos gyvensenos ir aktyvaus poilsio skatinimas“.

Vietos projektų atrankos komiteto posėdžio protokolo PAK-23 nutariamoji dalis

Kvietimai

Amatininkų gidas

Amatininku gidas