Archyvas

2019 m. balandžio 25 d. Kelmės krašto partnerystės vietos veiklos grupės pirmininkė Nelė Želvienė dalyvavo Vietos veiklos grupių tinklo visuotiniame narių susirinkime, kuris vyko Rokynės dvare, Palukščio kaime, Raseinių rajone.

Susirinkime VVG tinklo pirmininkas Povilas Saulevičius pristatė VVG tinklo finansinę ir veiklos ataskaitas. Dėl ataskaitų tinklo nariai turėjo klausimų VVG tinklo pirmininkui, prašė pateikti paaiškinimus, kuriuos išklausius, ataskaitos buvo patvirtintos.
Diskusijos susirinkime kilo dėl LEADER svetainės atkūrimo arba naujos svetainės sukūrimo. Dauguma VVG tinklo narių pritarė nuomonei, kad siekiant viešinti VVG veiklas ir projektus, svetainė yra būtina, buvo teikiami įvairūs pasiūlymai, aiškinamasi kiek įvairūs variantai galėtų kainuoti, tačiau koks sprendimas bus priimtas, tinklo nariams liko neaišku.
Daugiausia dėmesio susirinkime buvo skirta nario mokesčio didinimo klausimui. Šiais metais, tinklo nario mokesčio didinimo būtinybė buvo siejama su VVG tinklo darbuotojo įdarbinimu ir apmokėjimu už jo darbą. Po VVG tinklo pirmininko Povilo Saulevičiaus ir Violetos Jankauskienės pasisakymų, dalis tinklo narių taip ir nesuprato, kokias funkcijas VVG tinklo darbuotojas turės atlikti, ar jo darbas bus administracinis, tai yra tinklo dokumentų rengimas, ryšių su tinklo nariais palaikymas, ar darbuotojas reikalingas, kad atstovautų tinklą įvairiose darbo grupėse, derybose ir susitikimuose. Nors Šiaulių regiono vietos veiklos grupių atstovai balsavo prieš nario mokesčio didinimą, dauguma VVG tinklo narių pritarė sprendimui padidinti VVG tinklo nario mokestį iki 300 Eur.
Susirinkime buvo aptarti kiti VVG tinklo nariams aktualūs klausimai.

Kvietimai

Amatininkų gidas

Amatininku gidas