Archyvas

2019 m. birželio 14 d. (penktadienį) 12.00 val. Kelmės turizmo ir verslo informacijos centre, adresu Birutės g. 4, Kelmė, organizuojamas vietos projektų atrankos komiteto posėdis Nr. PAK-7

Posėdyje kviečiami dalyvauti PAKo nariai – Kelmės krašto partnerystės vietos veiklos grupės valdybos nariai ir nariai-stebėtojai – Nacionalinės mokėjimo agentūros prie Žemės ūkio ministerijos bei Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerijos atstovai.

DARBOTVARKĖ:

  1. Dėl vietos projektų atrankos komiteto darbo reglamento naujos redakcijos patvirtinimo.
  2. Dėl Sporto klubo „Antivis“ vietos projekto „Socialinės atskirties mažinimas teikiant pavėžėjimo paslaugas Kelmės krašto partnerystės VVG grupės teritorijoje“ (KELM-LEADER-6B-DS-6-1-2019), pagal VPS priemonę „NVO socialinio verslo kūrimas ir plėtra“.
  3. Dėl Padubysio kaimo bendruomenės vietos projekto „Padubysio k. bendruomenės socialinio verslo kūrimas įrengiant sūrinę“ (KELM-LEADER-6B-DS-6-4-2019), pagal VPS priemonę „NVO socialinio verslo kūrimas ir plėtra“.
  4. Dėl Pramogų ir poilsio asociacijos „Nendrė“ vietos projekto „Sveikatingumo ir poilsio centro įkūrimas Tytuvėnuose“ (KELM-LEADER-6B-D-6-2-2019), pagal VPS veiklos sritį „Parama buitinių ir kitų paslaugų plėtrai kaimo vietovėse“.
  5. Dėl Asociacijos „Sveikatingumo kodas“ vietos projekto „Sveikatingumo parko, kaip turiningo laisvalaikio ir aktyvaus poilsio erdvės, įkūrimas“ (KELM-LEADER-6B-D-6-3-2019), pagal VPS veiklos sritį „Parama buitinių ir kitų paslaugų plėtrai kaimo vietovėse“.
  6. Dėl Budraičių bendruomenės vietos projekto „Budraičių bendruomenės buitinių paslaugų teikimo vietos gyventojams verslo kūrimas“ (KELM-LEADER-6B-D-6-5-2019), pagal VPS veiklos sritį „Parama buitinių ir kitų paslaugų plėtrai kaimo vietovėse“.
  7. Dėl Bulavėnų bendruomenės vietos projekto „Žemės ūkio naudmenų ploto plėtra Kelmės rajone“ (KELM-LEADER-6B-D-6-6-2019), pagal VPS veiklos sritį „Parama buitinių ir kitų paslaugų plėtrai kaimo vietovėse“.

Vietos projektų atrankos komiteto posėdžio protokolo PAK-7 nutariamoji dalis

Kvietimai

Amatininkų gidas

Amatininku gidas