Archyvas

Pirmininkė Nelė Želvienė

PILIETINĖS VISUOMENĖS SEKTORIUS

1. Asociacija „Butkiškės bendruomenė“, atstovauja Kristina Bertašienė

2. Asociacija „Kukečių kaimo bendruomenė“, atstovauja Vaida Gecienė

3. Asociacija „Lykšilio kaimo bendruomenė“, atstovauja Zita Lisenkova

4. Asociacija „Pakėvio bendruomenė“, atstovauja Rasa Šimalienė

5. Asociacija „Rojus vaikams“, atstovauja Diana Songailė

6. Asociacija „Šaukėnų miestelio bendruomenė“, atstovauja Jūratė Gotautienė

7. Asociacija „Vidsodžio kaimo bendruomenė“, atstovauja Jurgita Cikanavičienė

8. Bendruomenė „Šaltenių pašvaistė“, atstovauja Kęstutis Razminas

9. Budraičių bendruomenė, atstovauja Virginija Žurbenkienė

10. Gailių kaimo bendruomenė, atstovauja Vilma Ivoškienė

11. Grinių kaimo bendruomenė, atstovauja Jūratė Strodomskienė

12. Junkilų kaimo bendruomenė „Kruteklis“, atstovauja Daiva Bagdonienė

13. Karklėnų bendruomenė, atstovauja Valeras Kuizinas

14. Kelmės rajono neįgaliųjų draugija, atstovauja Birutė Alūzienė

15. Kelmės rajono Šaltenių kaimo bendruomenė (asociacija) „Ramočia“, atstovauja Paulius Mickūnas

16. Kelmės rajono Vašilėnų kaimo bendruomenė (asociacija) „Varpeliai“, atstovauja Gražina Rimgailienė

17. Kolainių kaimo bendruomenė, atstovauja Vaida Linikienė

18. Kražių bendruomenė, atstovauja Lina Mikalajūnaitė

19. Laikšių kaimo bendruomenė, atstovauja Valentina Briedienė

20. Laugalio kaimo bendruomenė, atstovauja Gintaras Guginis

21. Liolių miestelio bendruomenė, atstovauja Diana Strelkauskienė

22. Lupikų kaimo bendruomenė, atstovauja Indra Heynold

23. Maironių kaimo bendruomenė, atstovauja Aušra Buivydaitė

24. Motociklų sporto klubas „SPHAGNUM“, atstovauja Nerijus Gasickas

25. Pabariukų kaimo bendruomenė „Dubysos slėnis“, atstovauja Donatas Koryzna

26. Padubysio kaimo bendruomenė, atstovauja Eglė Gulbinovičienė

27. Pagryžuvio kaimo bendruomenė, atstovauja Aldona Ancikevičienė

28. Pašiaušės gyvenvietės bendruomenė „Pašiaušėlė“, atstovauja Lina Šavčenko

29. Pašilės bendruomenė, atstovauja Petras Bukantas

30. Petrališkės gyvenvietės bendruomenė, atstovauja Justina Leščiauskytė

31. Stulgių kaimo bendruomenė, atstovauja Nijolė Katkauskienė

32. Šedbarų kaimo bendruomenė „Spiečius“, atstovauja Diana Karpinienė

33. Tytuvėnų krašto bendruomenė, atstovauja Ieva Jokubauskaitė

34. Tytuvėnų miesto bendruomenė „Gralis“, atstovauja Rimantas Viršilas

35. Tytuvėnų regioninio parko direkcija, atstovauja Vytautas Stonys

36. Užvenčio bendruomenė „Venta“, atstovauja Edita Anglickienė

37. Vaiguvos jaunimo bendruomenė „Lyderiai“, atstovauja Egidijus Mikovičius

38. Vaiguvos kaimo bendruomenė, atstovauja Irena Vileikienė

39. Valpainių kaimo bendruomenė, atstovauja Dalia Zakarienė

40. Verpenos kaimo bendruomenė, atstovauja Erika Skrodenė

41. Vijurkų kaimo bendruomenė, atstovauja Lina Radavičienė

42. Visuomeninė organizacija „Kiaunorių kaimo bendruomenė“, atstovauja Ona Vaičiulienė

43. Visuomeninė organizacija „Mockaičių kaimo bendruomenė“, atstovauja Irena Sabaliauskienė

44. VšĮ „Tytuvėnų piligrimų centras“, atstovauja Sandra Sabaliauskienė

45. Žalpių kaimo bendruomenė, atstovauja Alina Žalandauskienė

46. Ramunė Trakimavičiūtė Abrutienė

47. Nelė Želvienė

VERSLO SEKTORIUS

1. Kelmės kredito unija, atstovauja Oksana Beržanskytė

2. Kelmės rajono verslininkų asociacija, atstovauja Ildefonsas Petkevičius

3. Lietuvos uogų augintojų, perdirbėjų ir prekybininkų asociacija, atstovauja Audronė Ispiryan

4. MB „Inminda“, atstovauja Mindaugas Kaminskas 

5. VšĮ Kelmės turizmo ir verslo informacijos centras, atstovauja Vilija Virbickė

6. ŽŪB „Kerkasiai“, atstovauja Tomas Petkevičius

7. Tomas Adomaitis (UAB „Etovis“ direktorius)

8. Vytautas Barkauskas (ūkininkas)

9. Albertas Brazas (ūkininkas, Kooperatyvo „Kelmės agroservisas“ direktorius)

10. Alvydas Gerbenis (UAB „Girilis“ direktorius)

11. Rimantas Giržadas (Vartotojų kooperatyvas „Kelmės prekyba“ direktorius)

12. Regina Karašauskytė (ūkininkė)

13. Vygantas Každailis (UAB „Antivis“ direktorius)

14. Edvardas Razbadauskas (UAB „Klirameda“ direktorius)

15. Vaidas Sėjūnas (Vaido Sėjūno įmonės savininkas)

16. Vytautas Sirusas (individuali veikla, UAB „Sivita“ direktorius)

17. Nijolė Šaltienė (IĮ „Šalsima“ savininkė)

18. Vaida Šaltmerienė (Vaidos Šaltmerienės IĮ savininkė)

19. Dainius Zaloga (UAB „Grankuras“ direktorius)

VIETOS VALDŽIOS SEKTORIUS

1. Kelmės rajono savivaldybė, atstovauja Vaclovas Andrulis

2. Romas Čerkauskas (Tytuvėnų seniūnijos seniūnas)

3. Rolandas Karčiauskas (Kražių seniūnijos seniūnas)

4. Alvydas Lukošius (Vaiguvos seniūnijos seniūnas)

5. Linas Mačernius (Užvenčio seniūnijos seniūnas)

6. Salomėja Ramanauskienė, (Kelmės rajono savivaldybės administracijos turto valdymo skyriaus vyr. specialistė)

7. Alfonsas Sakalauskas (Pakražančio seniūnijos seniūnas)

8. Algimantas Šukys (Šaukėnų seniūnijos seniūnas)

Kvietimai

Amatininkų gidas

Amatininku gidas